Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz

Urodziłam się w 1981 roku w Warszawie. Studiowałam w Studium Stenotypii i Języków Obcych oraz w Wyższej Szkole Turystyki przy AWF w Warszawie. Ukończyłam również studia w Wielkiej Brytanii, w Metropolitan University i Oxford University.

W Wielkiej Brytanii mieszkałam przez prawie 10 lat. Pracowałam w kilku globalnych firmach w IT i bankowości jako niezależny analityk, menadżer i team leader. Byłam również żoną byłego polityka, Kazimierza Marcinkiewicza. Po przeprowadzce do Polski zajmuję się biznesem i realizuję własne projekty. Kocham podróże i dobrą japońską kuchnię.

Kocham język angielski i brytyjską kulturę. Cały czas regularnie odwiedzam Londyn.
Dla odprężenia słucham muzyki alternatywnej. Lubię książki niebanalne o ludziach, emocjach, relacjach. Na co dzień staram się śmiało pokonywać przeciwności losu nawet przy swojej umiarkowanej niepełnosprawności. Cenię wartościowych ludzi i dostrzegam w nich dobre strony. Nie oglądam się za siebie. Żyję TU i TERAZ. Jestem pewna siebie i odważna. Ostatnio odkrywam nowe hobby – pisanie.

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz

Urodziłam się w 1981 roku w Warszawie. Studiowałam w Studium Stenotypii
i Języków Obcych oraz w Wyższej Szkole Turystyki przy AWF w Warszawie. Ukończyłam również studia w Wielkiej Brytanii, w Metropolitan University i Oxford University.

W Wielkiej Brytanii mieszkałam przez prawie 10 lat. Pracowałam w kilku globalnych firmach w IT i bankowości jako niezależny analityk, menadżer i team leader. Po przeprowadzce do Polski zajmuję się biznesem i realizuję własne projekty. Kocham podróże i dobrą japońską kuchnię.

Kocham język angielski i brytyjską kulturę. Cały czas regularnie odwiedzam Londyn.
Dla odprężenia słucham muzyki alternatywnej. Lubię książki niebanalne o ludziach, emocjach, relacjach. Na co dzień staram się śmiało pokonywać przeciwności losu nawet przy swojej umiarkowanej niepełnosprawności. Cenie wartościowych ludzi i dostrzegam w nich dobre strony. Nie oglądam się za siebie. Żyję TU i TERAZ. Jestem pewna siebie i odważna.

woman

Przeczytałam jednym tchem.

Agnieszka Pie

Chciałabym podziękować, za możliwość poznania Pani. Nie interesuję się szczególnie polityką, szerokim łukiem omijam tabloidy, więc do lektury podeszłam z „czystym umysłem”.

Ania Mendyka

Kupiłam. Czytalam z przyjemnością. Właściwie… książka „sama się czyta”.

Anna Jakubowska

Mam, czytam, dziękuję. Pani powinna wydawać książki. Jest to coś niebywałego, żeby tak dobrze pisać. Krwista, mocna autobiografia. „Lekkie pióro”, dobrze prowadzone wątki. I wreszcie Pani jako Pani, a nie tylko czyjaś partnerka. Gratuluję.

Monika Mona

Zarwana noc, chwile wzruszenia. Warto było. Książka „ZMIANA” Polecam.

Anna Maria

Przeczytałam „Zmianę”. Wyczułam niezwykle prawdziwy i pełen emocji przekaz Pani przeżyć. Wzruszyłam się kilka razy. Bardzo miło czytało mi się Pani opowiadania o podróżach i pasji poznawania nowych miejsc. Proszę pielęgnować to w sobie bo miejsca przywoływane w Pani książce zachęcały by je odwiedzić. Poznawanie siebie i zmiana jest budująca. Ujęła mnie Pani szczerością i cieszę się, że dała się Pani poznać.

Lidia Gatowska

Przeczytałem Twoją biografię w jeden dzień, spodobała mi się, gratuluję dobrej książki. Otrzymałem również wartościową lekcję. Dziękuję.

Jarek O.

Pani Iza opisuje kolejne przygody i wydarzenia ze swego życia od dzieciństwa do dorosłości. Bez tajemnic, bez ukrywania czegokolwiek zdradza najbardziej intymne elementy ze swego życia, pisze o swojej pracy, pasjach, niepełnosprawności, porzuceniu, samotności, depresji i drodze ku zdrowiu i życiu inaczej po rozwodzie z niepełnosprawnością, niemal bez znajomych. Jest mi to bliskie, gdyż też to przeszłam i rozumiem ból , cierpienie, zmęczenie psychiczne Pani Izabeli, o czym bez wstydu wspomina w swojej książce. Autobiografia pani Izy ukazuje ją prawdziwą ze słabościami i ze swą siłą a nie taką, jaki jej sztuczny obraz tworzyły media czy kolorowe pisma. Brawo za odwagę za opisanie swej historii. Ja również się odważyłam. Na pewno nie jedna osoba wyciągnie coś dla siebie z Pani historii. Polecam książkę i życzę miłej lekturki a Pani Izie dużo szczęścia i pomyślności.

Magdalena D.

O książce ZMIANA

Książka pod tytułem ZMIANA jest moją biografią. Opowiadam w niej o przeżyciach, które wpłynęły na to kim jestem. Piszę o tym kogo spotykałam na swojej drodze i jak te osoby zmieniły moje postrzeganie pewnych spraw. Ta książka jest również o moim Londynie i wolności, o moich związkach – w tym o związku ze starszym mężczyzną – byłym politykiem . Opowiadam również o kulisach moich spotkań z polityką i tzw. „elitą”.

Odpowiadam na pytania: czy wszyscy politycy kłamią ? O czym rozmawiają, gdy nie dyskutują o polityce? Jak się bawią?

Nie zabraknie moich obserwacji o dziennikarzach, mediach, szufladkowaniu oraz o ludziach – zwykłych i niezwykłych.

Postaram się odpowiedzieć na trudniejsze pytania, które często pojawiały się w mojej głowie, a które zadaje sobie pewnie wielu z Was: czy można uciec przed przeszłością? Czy można pokonać stereotypowe myślenie? Czy da się żyć z depresją? Co w życiu jest najważniejsze?

Skontaktuj się z Autorką

Imię i nazwisko

Adres email

Temat

Treść wiadomości

Dane kontaktowe

Email: kontakt@izabelaolchowiczmarcinkiewicz.pl

Facebook/IzabelaOlchowiczMarcinkiewicz

Dziękuję za zainteresowanie moimi książkami. Zapraszam do kontaktu poprzez formularz lub adres e-mail.

Kup książkę w wersji e-book      PLN 19 99 brutto

Kup książkę w wersji e-book

 PLN 19 99 brutto

null

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz

NIEZNANA

Kolejna po „Zmianie” książka – najprościej ujmując – o życiu. O tym, którego już nie cofnie i o tym, które można na nowo budować. O spotkaniu, które zmieniło (prawie) wszystko.

e-book PLN 29 99

książka PLN 39 99

Wersja papierowa w sprzedaży od 13 marca 2017

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz

ZMIANA

Wzloty i upadki, życie po życiu. Spotkania przypadkowe i te pisane.
Życie pełnią i w samotności – na krawędzi.

e-book PLN 19 99

książka PLN 29 99

Wersja papierowa w sprzedaży od 13 marca 2017

Ebook dostępny już w sprzedaży na:

Legimi
Legimi
Legimi
Legimi

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco. Bez spamu.