kolejny fragment książki ZMIANA

kolejny fragment książki ZMIANA:

Przez ostatnie lata żyłam jakby w skorupie, która z dnia na dzień robiła się coraz grubsza, jednak w końcu pękła. Tak naprawdę zostałam wkręcona w całą tę medialną machinę. A wszystko to przez związek z człowiekiem, któremu oddałam na tacy moje serce. Mam już dosyć tego fałszywego wizerunku, który prześladuje mnie od kilku lat. Nie godzę się na to. Nie chcę tak żyć. Chcę się przedstawić na moich warunkach. Bycie sobą to nie lada luksus w dzisiejszych czasach. Niech ta książka będzie jak spowiedź w konfesjonale. Niech będzie moją rozmową z samą sobą, możliwością podzielenia się doświadczeniami. Nie będę się już ukrywać, już nie chcę i nie muszę. W większości przypadków byłam krytykowana dla zasady, bez względu na to, co robiłam, co mówiłam czy pisałam. Zostałam zaszufladkowana. Miałam inne pragnienia, marzenia, jednak życie brutalnie je zweryfikowało. Teraz zbieram plony.
Mam cichą nadzieję – ten jedyny raz, że ludzie przeczytają tę książkę zanim powiedzą: „Ooo następna celebrytka napisała książkę…” Liczę, że przeczytają ją w całości, nie w urywkach wyciętych z kontekstu. Jak mówi powiedzenie,
Nie sądź książki po okładce.
Niczego się nie wstydzę, nikogo nie zabiłam, nie pobiłam i nie kradnę. Po prostu pewne sprawy w życiu osobistym mnie przerosły i w rezultacie wpadłam w wir samotności i izolacji.
To nie jest książka dla osób myślących na skróty. Jeśli więc czytasz ten wstęp, jesteś osobą, która chce poznać prawdziwą mnie. W moim dotychczasowym życiu podejmowałam odważne decyzje. Wydanie tej książki również do takich należy i mam cichą nadzieję, że dla wielu stanie się inspiracją do próby wyjścia
z „ciemnego tunelu”. Ta książka, to mój coming out. Po mojemu. Żegnaj tabloidowa Isabel, witaj IZABELA – odważna nonkonformistka.

https://izabelaolchowiczmarcinkiewicz.pl/ lub Amazon

 

Comments Disabled